15 Temmuz'dan Genç Partiye Hayırlı Olsun Ziyaret

15 Temmuz Millî İrade Ocakları Genel Merkez Teşkilatından Genç parti Malatya il Başkanı Ahmet Turan yalçını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinden bulundular.

21-11-2022

15 Temmuz Millî İrade Ocakları Teşkilatı, Malatya'da daha önce siyasi geçmişi olan ve Genç Parti il Başkanlığına atanan Ahmet Turan Yalçına ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarete 15 Temmuz millî irade ocakları Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi, Genel Başkan yardımcısı Ahmet  İmrek, Genel Başkan yardımcısı Ali Özpolat , il Başkanı Ahmet Talha Sarı ,İl Gençlik kolları Başkanı Emre Taştan, Kadın kolları yönetim kurulu Sehernaz Askar, Kadın kolları üyesi Semra Demir, ile yönetim katıldı.
15 Temmuz Millî İrade Ocakları. Amaçlarının 15 Temmuz Darbe Girişimi'ni ve burada şehit olanları unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını belirten İmrek , 'Bu kötü ve kanlı tarihi, gelecek nesillere aktaracağız ve hiç bir zaman unutmayacağız. Burada şehit olanları asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. 15 Temmuz darbe girişiminde gazi olan ve şehit olan ailelerin çocuklarına imkanlarımız ölçüsünde elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam ediyoruz dedi. 

Genç Parti İl Başkan Yalçın İse; 15 Temmuz Milli İrade Ocakları olarak yaptığınız güzel etkinlikleri. Bu yapılan etkinlikleri ve çalışmalar takip ediyoruz. Malatya’mız için önemli ve faydalı çalışmalar yapılsın ve bizler de siyasi parti olarak destek olalım dedi. Başkan Yalçın:15 Temmuz’da hep birlikte verdik. Bu vatan uğruna canlarını feda eden kardeşlerimizi, gazilerimizi, 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Genç Parti Malatya il Başkanı Ahmet Turan Yalçın, 15 Temmuz Millî Irade Ocakları Genel Başkan Yardımcılarına ve il teşkilatına Bizleri bugün ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sunarak şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Anket