Yayıncı Künyesi

 

İMTİYAZ SAHİBİ 

GÜÇLÜ MEDYA YAZILIM

mail: [email protected]


GENEL YAYIN YÖNETMENİ 

Ali ÖZPOLAT

e-mail: [email protected]

REJİ & TEKNİK SORUMLU

Güçlü Yazılım 

KAMEREMAN

SPOR SERVİSİ

REKLAM DANIŞMANLARI

[email protected]

HUKUK DANIŞMANI

 

Av.İbrahim GÖK

 

EDİTÖRLER

 

TASARIM & YAZILIM 

Haber Sistemi v

beyribey.com.tr

Adres: İnönü Üniversitesi Karşısı,No:89/1-302 

Malatya Teknokent, Battalgazi/Malatya 

Telefon: 0 546 465 35 44

SİSTEM YÖNETİMİ YER SAĞLAYICI

Beyribey bilişim sanayi ve ticaret Ltd. Şti.

beyribey.com.tr

Adres: İnönü Üniversitesi Karşısı, No:89/1-302 

Malatya Teknokent, Battalgazi/Malatya

Telefon: 0 546 465 35 44

 

kernektv.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

 

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

kernektv.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve kernektv.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

kernektv.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. kernektv.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.

kernektv.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar

23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

* 850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI


© Copyrigth 2016 kernektv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kernektv.com’a aittir. kernektv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kernektv.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kernektv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarlar sorumludur. kernektv.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kernektv.com. However, sometimes the kernektv.comuses third parties to process your information. kernektv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kernektv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kernektv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kernektv.com and its services. When you use kernektv.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kernektv.com cookies section of our full Privacy Policy

Anket