Başkan Güder, Ak Parti İlçe Başkanı Basri Kahveci’nin Mazbata Törenine Katıldı

12 Eylül Cumartesi günü yapılan kongre sonrasında başkanlığa seçilen AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci mazbatasını aldı.

17-09-2020

12 Eylül Cumartesi günü yapılan kongre sonrasında başkanlığa seçilen AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci mazbatasını aldı. Adliyede düzenlenen mazbata törenine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Basri Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımıza layık, onun göstermiş olduğu yolda, çizgide, durmak yok yola devam düsturuyla yoluna devam edecektir” dedi.

AK Parti Battalgazi İlçesi 7. Olağan Kongresi sonrasında başkanlık görevine seçilen Basri Kahveci, Adliye Sarayı içerisinde Yüksek Seçim Kurulu’nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Mazbata törenine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Başkan Kahveci’ye görevinde başarı dileklerinde bulunarak, “Rabbim güzel hizmetlere imza atmayı nasip eylesin.” dedi.

Mazbatasını alarak göreve başlayan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Sayın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve yönetimin katılımı ile birlikte 12 Eylül Cumartesi günü yaptığımız kongre neticesinde başkanlık görevine seçildik ve bugün rabbim nasip etti mazbatamızı aldık. Bize güvenen, bize destek veren tüm büyüklerimizi mahcup etmeden elimizden gelen gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın emrinde ve onun çizmiş olduğu yolda devam edeceğiz. Rabbim bizleri mahcup etmesin. Bizlere destek veren tüm büyüklerimize de huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜDER: “BASRİ BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder de, “Seçimler, yenilenme ya da nefes alıp tekrar daha güzel, daha güçlü bir şekilde millete hizmet etmek demektir. 12 Eylül’de, darbe girişiminin yıl döneminde demokrasiye imza atmış olduk, seçimimizi gerçekleştirdik. Basri Başkanımıza hayırlı olsun diyorum. Daha öncesinde vekaleten bu görevini yürütüyordu. Bundan sonra Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Liderimize layık onun göstermiş olduğu yolda, çizgide durmak yok yola devam düsturuyla yoluna devam edecek. Rabbim mahcup etmesin. Rabbim hayırlı eylesin.” dedi.

Anket